16. kapitola

15. října 2013 v 22:33 | Juliette |  Karty se obrací


Předem musím upozornit, že tato kapitola je určená pro 18+. Nebudu naivní, silně pochybuju o tom, že to někdo skutečně dodržuje. :D :D Jen pro můj vlastní pocit :D

Doufám, že se Vám to bude alespoň trochu líbit, je to moje první psaná lechtivá kapitola :D proto mějte pochopení :D :D
Budu moc ráda za veškeré komentáře, které zanecháte, ať už pozitivní či negativní. :)Elena pomalu otevřela oči, ranní slunce pronikalo skrze závěs a ona byla vší silou přitisknutá k osobě, vedle ní.

"Dobré ráno" zašeptal Damon do jejích rozcuchaných vlasů.

Elena k němu vzhlédla a šeptem mu pozdrav oplatila.

"Tak jak ses vyspala?"

"Myslím, že celkem fajn, ale asi mi pukne hlava." řekla nevrle.

"Tak na to znám jediný lék…sprchu." odpověděl šibalsky.

Elena však neměla náladu na jeho dvojsmyslné narážky, byla podrážděná, a proto se mlčky vyhrabala z postele a přešla do koupelny. Na malý okamžik se zarazila, protože nemohla vejít, aniž by pohlédla do zrcadla. Bála se toho, co uvidí. Nesměle krok po kroku, jako malé dítě, co se právě naučilo chodit a stále si není jisté svou rovnováhou, se přibližovala k umyvadlu, až nakonec pozvedla hlavu a nejistě se podívala na svůj odraz. Nespatřila nic zvláštního, viděla před sebou obyčejnou rozcuchanou dívku, která prožila dlouhou noc na divoké party. Řasenku měla rozmazanou od pláče, a pod očima se rýsovaly tmavé kruhy. Jedinou výjimkou byly drobné kapičky zaschlé krve kolem jejích koutků a krev na šatech. Jakmile to spatřila, hlava se jí zaplavila vzpomínkami na minulou noc a oči se zalily slzami. Nechtěla však plakat před Damonem, který si stále lebedil u ní v posteli. Proto okamžitě pustila vodu a opláchla si obličej. Krev i slzy zmizely, a teď už zbývalo jediné, dostat krev ze šatů. Vztáhla ruku a snažila se nahmatat mašli, která stahovala šaty. Po nějaké době se jí to povedlo. Povolila stuhu, ale ještě zbýval zip. Kroutila se, jak had, ale na zip nemohla za boha dosáhnout. Nezbývalo jí nic jiného, než požádat o pomoc. Pomalu vyšla z pokoje a pohlédla stydlivě na Damona.

"Ehmm…., myslíš, že bys mi mohl s něčím pomoct?"

Damon nasadil svůj typický úsměv.
"Jasně, s čím?"

"No…nedosáhnu na zip u šatů, potřebovala bych je rozepnout." dořekla a začervenala se.

Damonovi zazářily oči a ústa roztáhl do ještě většího úsměvu. Pomalu vstal z postele a přešel k Eleně, která se k němu otočila zády. Dívka se snažila být v klidu, odhrnula si vlasy na stranu, a jakmile se jí Damon nepatrně dotkl na krku, po celém těle ji naskočila husí kůže. Damon si dával pěkně na čas, pomalu sjížděl zipem dolů, a zároveň se nenápadně dotýkal Eleny, která pod jeho dotyky roztávala. Když konečně sjel zipem na úroveň jejího zadečku, dívka se probrala a pohledla na něj přes rameno.

"Díky…" a s těmito slovy odešla zpět do koupelny. Zabouchla za sebou dveře a několik minut to rozdýchávala. Vzpomněla si na včerejší noc a na Damonovy lehké polibky na jejím krku. Jak dlouho to ještě vydrží? Jak dlouho mu dokáže odolávat? Sama cítila, že moc dlouho to nepotrvá. Kdyby byla člověk, možná by mu dokázala odolat. Ale teď? Její emoce zesílily, cítila to, co předtím ne. Cítila každý jeho dotek, vnímala každý jeho nádech i výdech. Když tu byl on, zapomněla na všechno ostatní. Přerušila uvažování a vyvlékla se ze šatů, které hodila ihned do koše na prádlo. Vlezla do sprchy a pustila na sebe proud horké vody. Moc se jí ulevilo, jako by ze sebe smývala všechnu tu špínu, všechno špatné, co napáchala, všechny starosti. Nějakou tu dobu si tam pobyla, dokud nebyla spokojena a připravena vejít do nového dne. Vylezla ven a obmotala si ručník kolem těla. Následně na to si uvědomila, že si nepřinesla věci na převlečení. Povzdechla si a vyšla z koupelny.

Damon se stále válel na posteli a s nezájmem si prohlížel nějakou knihu. Jakmile Elena vyšla z koupelny, okamžitě upoutala jeho pozornost.
"Mám snad narozeniny?" usmál se.

Elena zakoulela očima a přešla ke skříni.

"Musím uznat, že ti to takhle sluší, ale bez toho ručníku bys byla ještě krásnější." řekl a pousmál se nad tou představou.


Dívka si povzdechla a urychleně vyhrabala nějaké oblečení. Když našla, co hledala, otočila se a chtěla se vrátit zpět do koupelny, ale to jí nebylo dovoleno.
Jakmile se otočila, stál před ní Damon a hleděl ji do očí.

"Damone prosím, pusť mě…. chci se obléknout."

Upír se ani nepohnul a mlčky ji pozoroval. Stáli u sebe tak blízko, že by se mezi ně nevešla ani moucha. Elena začala zrychleně dýchat, srdíčko jí začalo poskakovat a její oči těkaly po Damonově obličeji. Zkusila udělat krok do strany, ale neměla šanci. Damon byl hned před ní, ale už neváhal. Zkrátil už tak malou vzdálenost a políbil jí na rty. Byl to dlouhý a jemný polibek plný lásky. Elena byla chvíli v šoku, ale během mžiku se vzpamatovala a začala Damonovy polibky opětovat. Jakmile se Damon odtáhl, jeho tvář zářila štěstím. Nemohl uvěřit, že Elena neprotestovala, ani se neodtáhla. Chvíli tam mlčky stáli a hleděli na sebe, když to už Elena dál nevydržela. Přešla tu zakázanou hranici a bylo jí to jedno. Během mžiku se k němu opět přilepila a tentokrát ho začala líbat ona. Bylo to velmi vášnivé. Prsty mu zajela do jeho havraních vlasů a druhou rukou ho uchopila za zátylek, čímž si ho přitáhla blíže k sobě. Damon tohle rozhodně nečekal, překvapilo ho to, ale okamžitě se zapojil do hry. Přitáhl si ji blíž a tím polibek ještě víc prohloubil. Uchopil dívku za boky, po kterých následně sjížděl níž a níž, až na zadeček. Elena byla v sedmém nebi. Několikrát si představovala, jaké by to mohlo s Damonem být, ale tohle předčilo, všechna její očekávání. Bylo to něco neskutečného. Najednou udělal Damon krok vpřed a tím ji přimáčkl na ledovou zeď. Eleně naskočila opět husina. Damon sjel z jejích rtů a přemístil se na krk, snažil se nevynechat jediný kousek. Elena vydala sten, v němž zaznělo Damonovo jméno. Ten se nad tím lehce pousmál, ale nepřestal ji líbat. Právě na opak, jeho polibky byly čím dál náruživější. Sjel jí rukou až na stehno, které si vytáhl do úrovně boků. Elena se za něj automaticky zahákla a přitáhla si jeho rty na své. Damon ji hladil rukou po stehně, až si ji nakonec vysadil na boky, dívka stále přimáčknuta ke zdi, již svírala Damona oběma nohama. Nyní už nedokázali přestat, teď už nebylo nic, co by je mohlo zastavit. Neexistovala žádná zpáteční cesta. Damon se na chvilku odtáhl a pohlédl Eleně do očí. Dívka přesně věděla, oč žádá, na souhlas lehce naklonila hlavu na stranu a Damon ji okamžitě začal líbat, kroužil špičkou jazyka po jejím krku, dokud nenašel to pravé místo. Elena se jednou zhluboka nadechla a už cítila Damonovy tesáky. Čekala bolest, ale místo toho se jí naskytnul úžasný pocit. Chtěla Damonovi dát víc, proto uchopila jeho hlavu a přitiskla si jí pevněji ke svému krku. Po chvilce přestal upír sát její krev a opět ji začal jemně líbat.

Najednou se zavířil vzduch a Elena ocitla se v posteli. Damon se nad ní skláněl a věnoval jí další a další polibky. Dívce se nelíbilo, že je pouze v ručníku. Proto se převalila a tím dostala Damona pod sebe. Nyní započala svoji hru ona. Seděla na něm, a její rty se začaly věnovat Damonovým, pomalu sjížděla na krk, zatímco ruce bojovaly s knoflíky od košile. Po chvilce boje ji konečně rozepnula a začala ho líbat na hrudi. Když se vracela opět ke krku, v ten moment, kdy přejela svými rty v místě, kde měl Damon tepnu, oči jí ztmavly a ucítila svoje špičáky. Lekla se. Zprudka se narovnala a nevěděla, co má dělat. Pohlédla omluvně Damonovi do tváře, ale ten se jenom pousmál a přitáhl si ji k sobě. Políbil jí na rty a natočil svou hlavu na stranu, přesně jako to udělala prvně Elena. Dívka chvíli přemýšlela, ale nakonec zabořila své tesáky do jeho krku. Damon vzdychl, činilo ho to neskutečně šťastným. Během pár vteřin se Elena odtáhla a než stihla cokoli namítnout, ocitla se opět pod Damonem. Zahleděl se jí do očí, a poté ji políbil na rty, čímž slízl svou krev z jejích rtů. Další nával emocí už nevydržel, strhl z ní ručník a Elena se před ním ocitla v plné kráse. Chvíli si ji prohlížel, a tím uvedl Elenu lehce do rozpaků. Nakonec se k ní nahnul a zašeptal.

"Jsi nádherná Eleno…"

Dívka se chvíli červenala, ale vůbec ji nepřišlo fér, že ona tu leží před ním nahá a on je stále v košili a kalhotách. Ihned mu zajela rukama pod košili, jedním tahem mu ji přes ramena svlékla a odhodila kamsi do kouta. Damon ji začal opět líbat, nejprve ji lehce kousl do ušního lalůčku a poté sjel svými rty po její tváři, přes ladnou šíji až k jejím ňadrům, kde jazykem kroužil kolem bradavek. Líbal ji na každém centimetru těla, nevynechal jediné místo. Elena se oddávala rozkoši, sem tam vydala hlasitý sten a už dále nedokázala čekat. Chtěla ho, tak jako nikdy před tím. Lehce se dotkla Damonových břišních svalů a rozepnula pásek, načež si Damon stáhl kalhoty a v tomto okamžiku si byli kvit. Damon se na chvíli zarazil, nechtěl na Elenu tlačit, ale věděl, že teď už je stejně pozdě. Ze zdvořilosti se na ní podíval a ona místo souhlasu přitáhla jeho obličej ke svému. Elena nechtěla váhat ani minutu, obemkla koleny Damona kolem pasu, a jakmile do ní vstoupil, z jejích úst vyšel hlasitý sten. Zprvu mu lehce kroužila nehty po zádech, ale s narůstajícím tempem se mu do zad přímo zaryla. Následně ho jednou rukou objala kolem krku a tím si ho přitáhl blíže. Polibky se střídaly se vzdechy a vzdechy zase s polibky. Čím dřív se blížil vrchol, tím byli hlasitější. Vzrušení se stupňovalo s každým Damonovým přírazem, oba se nechávali unášet rozkoší, kterou si vzájemně poskytovali. Elena vzdychala Damonovo jméno, až se nakonec prohnula jako kočka a obemknula Damona ještě pevněji. Damon naposledy přirazil a tím se pro ně zastavil svět. Na okamžik přestali dýchat, nechali se unášet záplavou emocí…

Damon vyčerpaně opřel hlavu o Elenin hrudník, a poté zašeptal.
"Miluju tě…."

Elena nepřestávajíc ho hladit po vlase se usmála.
"Já tebe taky, Damone…."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikča Nikča | 16. října 2013 v 15:39 | Reagovat

No tak, co říct :-D prostě na tohle jsem čekala dóóóst dlouho :-D .. ale musím říct, že se ti to vážně povedlo ... :-) jen tak dál :-)

2 Sela Sela | 18. října 2013 v 19:20 | Reagovat

prosím další :-)

3 terulka terulka | 20. října 2013 v 0:28 | Reagovat

Krásný :3
Prosím rychle další :)

4 Juliette Juliette | Web | 15. listopadu 2013 v 21:28 | Reagovat

Moc děkuju za komentáře :) je skvělé, když někdo ocení vaši práci, kterou píšete třeba přes 2 hodiny :)Ještě jednou díky :)

5 Elisa Elisa | Web | 25. června 2015 v 10:25 | Reagovat

Skvělá kapitola!!! Zbožňuji tyto scénky typu 18+.. :D Píšeš úžasně! Škoda, že jsem na tvůj blog narazila až teď.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama