17. kapitola

27. listopadu 2013 v 22:10 | Juliette |  Karty se obrací

Stefan seděl za volantem a sotva sledoval cestu. Nemohl se plně soustředit a to kvůli nadcházejícím událostem. Měl obrovský strach o Elenu, zvláště po tom, co se dozvěděl od Bonnie. Nemohl a ani nechtěl pomyslet na Eleninu smrt, kterou musí jeho dívka podstoupit, aby se stala opět člověkem.
Na sedadle spolujezdce seděla unavená Bonnie, která na tom byla úplně stejně jako Stefan. Seděla přikovaná k sedačce a pomalu se ani nehnula. Celou dobu přemýšlela nad rituálem, který jí Samanta poradila. V hlavě si stále opakovala Samantina slova: "….je to velmi nebezpečné. Tento rituál je více než stovky let starý a není vůbec jisté, zda to Elena přežije….a co víc, toto kouzlo vyžaduje velké množství energie Bonnie, pokud se ti to podaří je možné, že u toho přijdeš o život…"

"Ach jo…" povzdechla si a zadívala se bočním okýnkem do krajiny.
"Kdy dorazíme do Mystic Falls?"

Stefan se ani nepohnul, jenom tupě zabručel.
"Asi za 2 hodiny."

Bonnie se sesunula po sedačce a odfrkla si.
***********************************************************************************************************************************************************************

Elena ležela v Damonově objetí a přejížděla mu rukou po svalnatém břichu. Její mysl byla rozbouřená jako mořská hladina při hurikánu. Střídal se v ní pocit viny s pocitem štěstí a spokojenosti.

"Damone?"

"Hmm" zabručel a omotal si pramínek jejích kaštanových vlasů kolem prstu.

"Myslím, že bychom to měli…"

Elena to nestihla doříct, protože ji Damon umlčel polibkem. Poté se malinko oddálil a prohlásil.
"Eleno, no tak nekaž to…vím, co chceš říct, ale poprvé ve svém životě jsem šťastný, tak mě v tom ještě nech, dokud nepřijde nějakej blbec a nezkazí to."

Elena se pousmála.
"Dobrá, ale stejně na to jednou dojde. Nevyhneme se tomu."

Damon si povzdechl. Věděl, že se to Stefan jednou dozví, ale proč to řešit už teď?

"No, jdu se osprchovat" prohlásila Elena a zvedla se z postele. Už byla na odchodu, když ji Damon zatáhl zpět k sobě.

"Nikam… budeš tu se mnou." zašeptal a políbil ji lehce na ústa.

Elena se snažila vymanit z Damonova sevření.
"Ráda s tebou budu, ale nejdřív se osprchuju. Nehodlám se celý den válet v posteli."

"A proč ne? Mě to celkem vyhovuje…"

Elena vykouzlila ten nejsvůdnější úsměv a věnovala ho Damonovi.
"Jdu do sprchy."
Na podruhé vstala, popadla pohozený ručník ze země a přešla do koupelny. Během chvilky na ní začal stékat horký proud vody. Byla šťastná, zavřela oči a užívala si ten báječný okamžik. Už neváhala, měla jasno. Její mysl se rázem uklidnila. Už věděla, co její srdce chtělo, po čem takovou dobu toužilo. Myšlenky ji přetrhl vetřelec, kterého ucítila za svými zády. Neotočila se. Damon ji popadl za boky a začal ji hladově líbat na holý krk. Elena zavřela oči a užívala si ten krásný pocit, kterým ji upír obdarovával. Damon nevynechal jediné místo. Jazykem přejížděl po jejím krku, až se postupně dostal na šíji a rameno. Poté se lehkými polibky vrátil zpět ke krku a pokračoval k ušnímu lalůčku, do kterého Elenu lehce kousl. Jeho ruce šmátraly po Elenině těle. Jednou rukou přejížděl po jejím hrudníku a druhou rukou zamířil přes pupík směrem dolů. Eleně přejel mráz po zádech, jakmile Damon narazil na Elenino citlivé místo. Zavzdychala a prudce se otočila čelem k Damonovi. Rukama zajela do jeho havraních vlasů, čímž si ho přitáhla blíže k sobě. Jazyky se jim proplétaly díky vášnivým polibkům a horká voda stékala po jejich nahých tělech.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 terulka terulka | 2. prosince 2013 v 16:56 | Reagovat

Naprosto úžasné!
Těším se na další :-)

2 káťa káťa | 3. prosince 2013 v 12:28 | Reagovat

Souhlasím s terulkou, je to super :-)
Píšeš skvěle, takže jen tak dál :-P

3 Juliette Juliette | Web | 4. prosince 2013 v 22:03 | Reagovat

Jsem moc ráda, že se Vám kapitolka líbila. :-) :-) budu se snažit, aby další byla co nejdříve...jinak moc děkuju za komentáře....moc si toho vážím. :-)

4 Lena Lena | 21. prosince 2013 v 0:14 | Reagovat

Wau! :O dej další nádherná povídka ^^

5 Reňa Reňa | 21. prosince 2013 v 0:19 | Reagovat

Jůů konečně je Elena s Damone:) to se mi líbí :3 :D je to super kapitolovka, jsem do ní zažraná a obávám se že jestli nepřidáš brzo další tak se asi zcvoknu :'D

6 Juliette Juliette | Web | 21. prosince 2013 v 16:32 | Reagovat

Děvčata noc děkuji za komentáře. Moc mě potěšily a vážím si jich....jsem ráda, že se vám povídka líbí. Vaše komentíky mě nakoply, takže na další kapitolce se už pracuje. :-D snad ji ještě dnes přidám. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama