First date - 9. kapitola

1. dubna 2014 v 18:00 | Juliette |  First date

Téma: Grimm
Čas: děj se udává ještě před seriálem, Nick nemá ani ponětí o svých budoucích schopnostech
Postavy: Nick Burkhardt, Juliette Silverton, Hank Griffin, Jessica Hardy, seržant Wu
Páry:Nick/Juliette
Děj: Detektiv Nick Burkhardt pracuje na oddělení vražd v Portlandu a spolu se svým parťákem Hankem řeší jeden případ za druhým. Na druhém konci města žije Juliette Silverton, která se stane obětí nehody, kterou Nick s Hankem vyšetřují. Co se ale stane, když se jejich pohledy setkají? Jediné co mají tito lidé společného, je smůla na milostné vztahy. Dokáží spolu vůbec být?
Poznámka:
Doufám, že dáte tomuto tématu šanci. Jedná se o opravdu skvělý seriál a je mi líto, že na toto téma nejsou žádné povídky. Proto jsem rozhodla vedle překládané povídky Daughter of the Grimm, napsat svou vlastní. Doufám, že se bude líbit a zanecháte nějaké komentáře. :) Juliette


9. kapitola

"Tady doprava." řekla Juliette a ukázala tím směrem. Nick stočil volant a zabočil přesně tam, kam požadovala.
"Tady je to. Ten bílý dům."
Nick přibrzdil a zastavil před velkým bílým domem. Když zatáhl ruční brzdu, prozkoumal svým pohledem bílou stavbu a poté sklouzl pohledem na Juliette.
"Máte moc pěkný dům."
"Děkuji, ale není můj." odvětila Juliette.
Nickovi se sevřelo hrdlo. Tak přeci jenom není sama. Určitě je to barák jejího přítele. Sakra. Jak mě mohlo jenom napadnout, že takováhle krásná, vtipná a inteligentní žena bude sama. Kruci.
"Je vám dobře?" zeptala se Juliette, když viděla zaraženého detektiva, který sotva dýchal.
"Co? Jo jasně, je mi fajn." řekl a malinko se pousmál. Juliette si povzdychla, pohlédla na dům a poté zpět na detektiva.
"Tak já půjdu, moc vám za všechno děkuju." řekla a otevřela dveře od auta, jakmile se postavila zatočila se jí hlava, zavřela oči a opřela se o auto. Nick si toho všiml, neváhal a vyskočil z auta. Během chvilky byl u ní a podepřel ji.
"Jste v pořádku."
Juliette zamrkala, a když se vzpamatovala, odpověděla. "Ano, jen se mi zamotala hlava. To nic není."
"Tak pojďte pomůžu Vám." A jako na povel, ji pomalu doprovázel až ke dveřím domu.
"Normálně se takhle staráte o oběti dopravních nehod?" zeptala se Juliette a vděčně se podívala na Nicka. Pohlédla do jeho krásných šedivých očí, ve kterých se přímo ztrácela.
"No, běžně to neděláme, ale vždycky se najde nějaká výjimka..." řekl a usmál se na ni, čímž ji dostal lehce do rozpaků. Juliette věděla, že je v tom až po uši. I přes to, že si to nechtěla připustit, v hloubi srdce věděla, že se zamilovala. Jediné čeho se obávala a tím se snažila potlačit svoje city, bylo další milostné zklamání. Už to nechtěla zažít znovu, ale srdíčko jí tak nějak napovídalo, že on by mohl být ten pravý, že je to určitě on.
Její myšlenky přerušilo zvonění detektivova telefonu. "Omlouvám se." řekl a s těmito slovy se k ní obrátil zády.
"Ano Hanku?"
.......
"Co?"
.......
"Ne, vyslýchal jsem toho...."
........
"Dobře, jen se nerozčiluj, už jsem na cestě." řekl a ukončil hovor. Obrátil se zpět na Juliette.
"Omlouvám se, to byl můj parťák, budu muset jet než zburcuje půlku policejního oddělení." na chvilku se odmlčel a potom dodal. "Rád jsem vás poznal." Pomalu k ní natáhl ruku a čekal na její reakci. Juliette zkoprněle stála než si uvědomila, že na ní mluví.
"Ano...já...já...taky jsem vás moc ráda poznala detektive, a ještě jednou se vám omlouvám za nepříjemnosti." řekla a podala mu ruku. Jakmile se dotkla jeho horké dlaně, rozbušilo se jí srdce. Točil se s ní celý svět, ale toto nebylo výsledkem dopravní nehody, ale tentokrát za to mohly emoce, které se v ní točili jak vodní vír. Nick na tom byl podobně, držel její ruku a už nikdy se jí nechtěl vzdát. Nechtěl ji pustit, ale musel. Pomalu se odtáhl a pohlédl jí do jejích studánkové modrých očí.
"Tak se mějte hezky, na shledanou." těmito slovy se rozloučil a pomalu kráčel ke svému autu. Chtěl se ohlédnout, ale odolal pokušení. Nasedl do auta, nastartoval a vyjel směrem k policejní stanici, kde ho vyčkával nedočkavý parťák. Juliette stála na terase a pozorovala odjíždějící auto. Sakra, co to se mnou je, koukej se probrat Silvertonová, ten chlap není pro tebe a navíc je to detektiv. A takovýhle lidi mají vždy své protějšky, tak se vzpamatuj. Pomyslela si a vešla do domu.

***********************************************************************************************************************************
Tak další kapitolka za námi. Doufám, že se Vám líbila. :) Juliette
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tia Tia | E-mail | Web | 1. dubna 2014 v 18:51 | Reagovat

Hezká kapitola :) Je super, jak oba chtějí toho druhého, ale ani jeden to neřekl :D A ještě si myslí, že někoho mají :D

2 Juliette Juliette | Web | 1. dubna 2014 v 19:07 | Reagovat

Je super, že se ti to líbí, osobně se musím přiznat, že ta jejich nejistota mě baví čím dál víc :D hrozně hezky se mi to totiž píše :)

3 Ellie Ellie | Web | 2. dubna 2014 v 19:20 | Reagovat

Budu muset vymyslet nové slovo na suprové :D :D ..hehe, ale vazne moc se mi libi tato povidka, je to zas neco jineho nez jen Delena, Stelena, Klaroline a kdovi co jeste :)..a jak jsem uz asi psala, ff Grima fkt nikde neni a nebo je moc málo, proto mě těší, že to někdo píše:) tahle kapitolka mě moc potěšila s tím jak je to k sobě táhne, ale nikdo to nechce dát vědět :) :)..tak uvidímě, ja kto bude dál, rozhodně budu čekat na další část :)

4 Juliette Juliette | Web | 2. dubna 2014 v 20:20 | Reagovat

[3]: jééééééé, takovej dlouhej komentář :D vždyť je pomalu delší než celá kapitola :D :D jsem moc ráda, že vás toto téma začalo bavit, když jsem poprvé shlédla prvních pár dílu Grimma, okamžitě jsem najela na net a hledela povídky...bohužel jsem žádné nenašla, proto jsem se rozhodla jednu přeložit a druhou napsat. :) přesně jak si řekla, je to trochu něco jiného než klasická Delena, která přeplňuje celý internet :D :D ale což, pár je to nádherný to musím přiznat :) moc děkuju za komentář....vážně, člověku se píše hned jinak, když to lidi baví :)

5 Ellie Ellie | Web | 7. dubna 2014 v 13:38 | Reagovat

Kdypak bude další kapitolka? :)

6 Juliette Juliette | Web | 12. dubna 2014 v 18:13 | Reagovat

[5]: Další kapitolku přidám snad v zítra.

7 Ellie Ellie | Web | 13. dubna 2014 v 19:35 | Reagovat

[6]: Už se moooc těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama