He is your first love, I intend to be the last - 1. kapitola

17. června 2014 v 13:07 | Juliette |  He is your first love, I intend to be the last

Téma: The Vampire Diaries/ The Originals
Čas: Krátce po tom, co se Caroline rozešla s Tylerem
Páry: Klaus/Caroline
Děj: Caroline se rozešla s Tylerem a zčernal pro ni celý svět. Snaží se, ale zapomenout na svou lásku a žít dál. Zapíše se tedy do školního programu, z něhož vyberou pár studentů a pošlou je studovat do svých partnerských škol. Když vyberou Caroline, má z toho nesmírnou radost a už se nemůže dočkat až pozná nové lidí a nové prostředí. Jak se ale bude tvářit až zjistí, že jí škola posílá na univerzitu do vzdáleného New Orleans?

Poznámka: Moje první Klaroline povídka, tento pár jsem si dosta zamilovala, a proto jsem se rozhodla zkusit o nich něco napsat. Doufám, že se vám bude povídka líbit a zanecháte nějaké komentáře. Juliette
1. kapitola

"Tylere, jestli odtud odejdeš, tak je mezi námi konec." zašeptala Caroline se slzami v očích. Tyler se nadechl a s bolestí udělal krok, a potom další a další, dokud nezmizel v chodbě. V tu chvíli se Caroline sesunula k zemi a nechala volný průběh svým emocím. Z očí se jí začaly řinou slzy, které stékaly po jejích bledých tvářích, dokud nedopadly na její žluté tílko. Dívka si zakryla tvář, nemohla uvěřit, že ji Tyler opustil. Opustil jí kvůli pomstě proti Klausovi. Proč jí opustil, proč si nevážil toho, co jim Klaus dal. Té svobody, kterou jim dopřál. Konečně mohli být spolu a on to všechno zahodil. Když se malinko uklidnila, zvedla se ze země a lehla si do postele. Chtěla spát a na všechno zapomenout, ale to jí bohužel nebylo dovoleno, opět se rozplakala a smáčela polštář svými slzami. Když ji konečně začala přemáhat únava a očí se jí klížily ke spánku, uslyšela na chodbě strašný dupot, který se víc a víc přibližoval. Netrvalo dlouho a uslyšela cvaknout kliku. Do místnosti vletěla naštvaná Elena.
"Sakra, jsem týden na škole a už po nás chtěj semestrální práce? Kdo to kdy slyšel...." hudrovala, aniž by si všimla Caroline, která k ní ležela stále otočená zády.
"Já věděla, že nemám chodit na filosofii, stejně je to k ničemu....můžeš mi říct, proč jsme se tam vůbec hlásili?" Když jí nikdo neodpovídal, konečně pohlédla na ležící kamarádku. Bylo jí divné, že Carol mlčí, to se totiž nestávalo často.
"Hej, Carol.....co se stalo?" zeptala se a pomalu přešla ke kamarádčině posteli. Caroline se zhluboka nadechla a pomalu se otočila směrem k Eleně. Měla červené oči od pláče a její řasenka stékala po tvářích. Elena se zděsila. Nikdy takto svou kamarádku neviděla. Vždy ji viděla usměvavou, upravenou a plnou života. Teď před ní ležela plačící troska.
"No tak zlato, co se stalo?" zeptala se znovu a pohlédla Caroline do očí. Dívka popotáhla a odvětila.
"To....Tyler....rozešel se se mnou...."
"Cože?! Jak to? Vždyť měl zůstat tady na škole."
"Zřejmě si vybral jinou cestu....." zašeptala Caroline a opět se rozplakala. Elena neváhala a vzala ji do náruče.
"To je mi líto.....bude to dobrý.....uvidíš...Tyler je blbec, když se s tebou rozešel.....a řekl ti vůbec důvod?"
Caroline se malinko odtáhla a zakývala hlavou na souhlas.
"No?"
"Je to kvůli Klausovi."
"Co? Já myslela, že od něj dostal svobodu." podivila se Elena.
"Taky že jo.....ale jemu to nestačí, chce se Klausovi pomstít."
"Tak to je ještě větší blbec než jsme myslela." řekla Elena a znovu Caroline objala. Tentokrát pevněji.

************************************************************************************************************************************
Tak co říkáte na první kapitolu? Líbila se vám?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 erin erin | 23. června 2014 v 13:53 | Reagovat

jako úvod dobrý...jsem zvědavá na další vývoj ;-)

2 Juliette Juliette | Web | 24. června 2014 v 10:06 | Reagovat

Děkuju za komentář, jsem ráda, že tě to zaujalo :)

3 Anička Anička | 24. června 2014 v 23:19 | Reagovat

pěkné :-)

4 Juliette Juliette | Web | 25. června 2014 v 17:43 | Reagovat

[3]: Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama