He is your first love, I intend to be the last - 2. kapitola

24. června 2014 v 16:15 | Juliette |  He is your first love, I intend to be the last

Téma: The vampire diaries/ The Originals
Čas: Krátce po tom, co se Caroline rozešla s Tylerem
Páry: Klaus/Caroline
Děj: Caroline se rozešla s Tylerem a zčernal pro ni celý svět. Snaží se, ale zapomenout na svou lásku a žít dál. Zapíše se tedy do školního programu, z něhož vyberou pár studentů a pošlou je studovat do svých partnerských škol. Když vyberou Caroline, má z toho nesmírnou radost a už se nemůže dočkat až pozná nové lidí a nové prostředí. Jak se ale bude tvářit až zjistí, že jí škola posílá na univerzitu do vzdáleného New Orleans?

Poznámka: Moje první Klaroline povídka, tento pár jsem si dost zamilovala, a proto jsem se rozhodla zkusit o nich něco napsat. Doufám, že se vám bude povídka líbit a zanecháte nějaké komentáře. Juliette


2. kapitola

"No tak....Carol...prober se...." ozval se známý hlas, ale jelikož byla Caroline stále v polospánku nevěnovala mu příliš pozornosti.
"Hej, vstávej." ozvalo se znovu a tentokrát hlasitěji.
"Nech mě spát." odpověděla Caroline rozespale a otočila se na druhý bok.
"Né, žádný takový....koukej vstávat." houkla Elena a strhla z ní peřinu. "Za 15 minut nám začíná biologie, takže koukej vstát.
Caroline pomalu otevřela oči a zvedla se do sedu. První, co uviděla, když vstala, byla pobíhající Elena po pokoji. Chvíli jí pozorovala, než její oči sklouzly na nástěnné hodiny, které ukazovaly 7:50.
"Sakra...." zaklela sama pro sebe a upíří rychlostí se přesunula ke skříni, odkud vyhrabala spodní prádlo, kraťasy a tílko. Než se člověk nadál, přemístila se do koupelny, kde ze sebe shodila pyžamo, oblékla se do věcí, které si připravila a nakonec se vrhla k umyvadlu. Jakmile provedla ranní hygienu, podívala se na hodiny a zjistila, že do hodiny zbývá 5 minut. Popadla řasenku a zadívala se do zrcadla. V ten moment ji něco zarazilo, uslyšela Elenin rozhovor s Damonem, což ji připomnělo včerejší události. Stále tomu nemohla uvěřit, nemohla nebo spíš ani nechtěla si připustit rozchod s Tylerem.

"Už musím jít, nebo přijdu pozdě..." zašvitořila Elena do telefonu.
"Jo, taky tě miluju." odpověděla a ukončila hovor. Vzápětí se Elena otočila směrem ke koupelně, v níž stála Caroline.
"Tak co...jdeme? Máme 3 minuty Carol.."

Caroline stále zírala do zrcadla, když si uvědomila, že na ni Elena mluví, zatřepala hlavou, aby odehnala smutné myšlenky a přejela si řasy řasenkou.
"Jo můžem." odpověděla po chvíli a vyšla z koupelny. Obě dívky ve spěchu popadli svoje tašky a vydaly se směrem ke škole. Zbývala jim pouhá minuta do hodiny. Proběhly chodbou a vrazily do učebny, která již byla plná studentů a bohužel i s profesorem.
"Dámy, tohle je velice neslušné chování, když vejdu do třídy ve které se vyučuje, je zvykem přijít potichu a ne sem vrhnout jako vychřice." řekl profesor naštvaně.
"Moc se omlouváme..." řekla Elena, chytla Caroline za rukáv a už ji táhla k horním lavicím.
"Ať se to příště neopakuje....tak kde jsme to přestali, o ano....takže...."
"Co mu přeletělo přes nos?" zeptala se Elena blondýnky sedící těsně vedle ní.
"Nevím, asi dostal kopačky." zamumlala Caroline smutně a zahleděla se znechuceně do dáli.
Elena se zadívala na svou kamarádku, nemohla dopustit, aby se Carol takto trápila. Když byla na dně ona, Carol se ji snažila všemožně povzbudit a uchlácholit. I když často neúspěšně, snažila se. Teď byla řada na Eleně.
"Hlavu vzhůru, rozchod přeci není konec světa, ale úplný začátek. Jsi teď single...." Elena ztišila hlas a dodala " a navíc upírka, co může být lepšího...můžeš si dělat, co se ti zlíbí."
Caroline malinko pozvedla hlavu a rty se jí roztáhly do nepatrného úsměvu. "Máš pravdu, nebudu brečet pro někoho, kdo si to nezaslouží....jestli víc touží po pomstě než po lásce, fajn, ale v tom případě to není chlap pro mě." řekla Caroline a pomalu se otočila k Eleně.
"Neruším Vás náhodou dámy?" ozval se naštvaný hlas pana Barnese. Obě dívky leknutím nadskočily a upnuly své pohledy přímo na profesora.
"Ne, nerušíte." ozvala se Caroline tak potichu, že to pan Barnes nemohl ani postřehnout.
" Ještě jednou vás dámy napomenu, tak letíte. Je to jasné?"
"Ano, pane Barnesi." odpověděly kamarádky unisono. Profesor se otočil a pokračoval dál ve svém nesmyslném výkladu. Jakmile to udělal, dívky na sebe pohlédly a vyprskly smíchy.
"No myslím, že tu bude ještě veselo." řekla Elena a otevřela si svůj poznámkový sešit.

**********************************************************************************************
Tak druhá kapitolka nové povídky, vím, že není zrovna nejdelší, ale i tak moc prosím o komentáře. :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Erin Erin | 25. června 2014 v 7:36 | Reagovat

těším se na další díl.... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama