He is your first love, I intend to be the last - 3. kapitola

30. června 2014 v 10:21 | Juliette |  He is your first love, I intend to be the last

Téma: The vampire diaries/ The Originals
Čas: Krátce po tom, co se Caroline rozešla s Tylerem
Páry: Klaus/Caroline
Děj: Caroline se rozešla s Tylerem a zčernal pro ni celý svět. Snaží se, ale zapomenout na svou lásku a žít dál. Zapíše se tedy do školního programu, z něhož vyberou pár studentů a pošlou je studovat do svých partnerských škol. Když vyberou Caroline, má z toho nesmírnou radost a už se nemůže dočkat až pozná nové lidí a nové prostředí. Jak se ale bude tvářit až zjistí, že jí škola posílá na univerzitu do vzdáleného New Orleans?

Poznámka: Moje první Klaroline povídka, tento pár jsem si dost zamilovala, a proto jsem se rozhodla zkusit o nich něco napsat. Doufám, že se vám bude povídka líbit a zanecháte nějaké komentáře. Juliette


3. kapitola

Blížil se konec hodiny. Caroline si rukou podpírala hlavu a snažila přijít na to, o čem to profesor Barnes mluví. Jeho proslov byl táhlý, nezáživný a především nudný. Elena ta to vzdala úplně, složila ruce na stůl a čelem se o ně opřela. Ostatní studenti na tom byli podobně, nepřítomně zírali před sebe a hypnotizovali popsanou tabuli. Za to profesor mluvil dál, bez jediné přestávky k nadechnutí či odpočinutí.
Do konce hodiny zbývalo pár minut, když se rozzvonil Eleny telefon. Leknutím nadskočila a tím, vyděsila i nebohou Caroline. Začala se přehrabovat v tašce, aby co nejdříve umlčela to strašné zvonění. Caroline na ni zírala, a poté se od ní odtrhla pohledem a zahleděla se na třídu. Všichni včetně profesora byli otočeni směrem k nim a čekali co se bude dít. Naštěstí jejich pozornost upoutal zvonek ukončující hodinu. Mlčky se všichni zvedli a začali odcházet ze třídy. Caroline stále seděla na místě a Elena konečně ukončila hlasité zvonění. Když obě zvedly hlavu, ocitli se tváří tvář profesorovi a se zatajeným dechem čekaly, co bude následovat. Pan Barnes na ně pár vteřin naštvaně hleděl a poté prohlásil.
"Takže milé dámy, za ten dnešek mi obě napíšete seminární práci na téma Etiketa v živočišné společnosti. A příště ať se to už neopakuje." s těmito slovy se otočil a odkráčel z učebny.
"Ufff" odfoukla si Caroline. "Čekala jsem to horší."
"Další seminárka? To snad ne!" zanaříkala Elena a pohlédla na display telefonu.
"Kdo to byl?" zeptala se se zájmem její kamarádka.
"Damon, kdo jinej. Dělá to naschvál. Věděl, že mám hodinu!"
Pomalu se zvedly, vyšly na chodbu, kde se to jen hemžilo studenty. Hovořili jeden přes druhého, že nebylo slyšet vlastního slova. Caroline zatáhla Elenu za rukáv a vedla ji ven z budovy.
"Tak co dneska podniknem?" zeptala se Carol, když se ocitli venku před školou.
"Nevím, záleží na tom, na co máš náladu." usmála se Elena. "Můžeme zajít třeba do místního baru, sbalit pár kluků a...."
"Brzdi.....stát...." vyhrkla překvapená Caroline. "Nejste náhodou zadaná, slečno Gilbertová?"
"Jsem, ale pan Salvator je v Mystic Falls a....." V tom momentě se jí opět rozzvonil telefon. Elena pohlédla na display. "My o vlku, vlk za humny." řekla a přijala hovor.
"Kvůli tobě mám psát další seminárku." vyštěkla do telefonu.
"Damone, nebudu ovlivňovat profesory jen proto, že musíš volat každou hodinu. A navíc máme s Caroline dohodu, žádné používání schopností na vysoký. Takže o víkendu máš tak trochu smůlu, chtěla jsem s tebou prožít úžasnou noc, ale místo toho píšu seminárku. Smiř se s tím. " řekla s úsměvem Elena a mrkla při tom spiklenecky na Caroline, která se dusila smíchem.
"Tak se měj a až to půjdeš zapíjet do baru, pozdravuj Matta." řekla sebevědomě a zavěsila.
"Chudák, za 5 minut je tady jak na koni a myslím, že z toho jen tak nevyvázneš." odvětila Caroline.
"Nepřijede, to by poškodilo jeho hrdost, bude čekat až přilezu já." odpověděla Elena a spolu si to zamířily na další hodinu.
"Ahoj děvčata" zvolal tmavovlasý kluk, který se řítil s celou tunou letáků přímo k nim.
"Zítra se koná divoká party přímo na školním pozemku. Tady máte letáčky. Dorazte." řekl mladík s úsměvem a už už běžel za další skupinkou studentů, aby je mohl také pozvat.
"Nezapomenutelná akce" četla Elena. "No myslím, že máme na zítřejší večer program usmála se na svou blonďatou kamarádku.
"Právě jsem chtěla říct, to samé." zazubila se Caroline a odkráčely na hodinu rétoriky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 erin erin | 1. července 2014 v 10:18 | Reagovat

no moc povedené - už se těším až se tam objeví Klaus ;-)  :-D  :-D  :-D

2 Juliette Juliette | Web | 1. července 2014 v 10:51 | Reagovat

Děkuju za komentář :) taky se na Klause docela těším :D ale ještě chvíli si na něj budeme muset počkat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama