He is your first love, I intend to be the last - 5. kapitola

14. července 2014 v 16:16 | Juliette |  He is your first love, I intend to be the last

Téma: The Vampire Diaries/ The Originals
Čas: Krátce po tom, co se Caroline rozešla s Tylerem
Páry: Klaus/Caroline
Děj: Caroline se rozešla s Tylerem a zčernal pro ni celý svět. Snaží se, ale zapomenout na svou lásku a žít dál. Zapíše se tedy do školního programu, z něhož vyberou pár studentů a pošlou je studovat do svých partnerských škol. Když vyberou Caroline, má z toho nesmírnou radost a už se nemůže dočkat až pozná nové lidí a nové prostředí. Jak se ale bude tvářit až zjistí, že jí škola posílá na univerzitu do vzdáleného New Orleans?

Poznámka: Moje první Klaroline povídka, tento pár jsem si dost zamilovala, a proto jsem se rozhodla zkusit o nich něco napsat. Doufám, že se vám bude povídka líbit a zanecháte nějaké komentáře. Juliette


5. kapitola

"Myslím, že to bude skvělá party." řekla Elena, která si právě nandávala náušnice.
"Jo, máš pravdu, mohlo by to být fajn." odpověděla Caroline z koupelny. Upravovala si svůj make-up a jakmile byla spokojená vyšla ven.
"Tak co myslíš?" řekla o otočila se o 360°. Měla na sobě béžové kraťásky s bílými puntíky a bílé tílko.
"Myslím, že vypadáte skvěle slečno Forbesová. Stačí už jen nahodit úsměv a jít se bavit."
Caroline naschvál roztáhla rty do obřího úsměvu a odhalila tím řadu bílých zubů. Chvíli to vydržela než se opět navrátila ke svému smutnému výrazu. "Nevím jestli jsem připravená." zašeptala a povzdechla si.
Elena k ní přiskočila a objala jí. "Ale to víš, že seš připravená. Jsi mladá, krásná, inteligentní upírka, která si může dělat co chce a s kým chce."
"Možná máš pravdu."
"Jistě, že mám pravdu. Tak pojď, párty určitě bude v plném proudu." řekla Elena a společně se vydaly ven.
Když dorazily na místo, valily oči překvapením. Párty vypadala opravdu skvěle. Vše se dělo na školním pozemku, v malém parčíku, kde se to jen hemžilo lidmi. Stálo tu několik stánků s alkoholem i malým občerstvením. V předu byl DJ se svým potřebným náčiním a před ním obrovský taneční parket. Celý výjev zdobily lampiony visící několik centimetrů nad hlavami studentů. Děvčata jen stála a užasle zírala na ten výjev.
"To chce panáka..." prohlásila Elena a vydala se směrem ke stánku s alkoholem. Caroline samozřejmě neváhala a protahovala se skrze dav za svou kamarádkou. Když dorazili k jednomu stánku, Elena popadla jednu z lahví a zadívala se na etiketu.
"No Bourbon to sice není, ale s tím se nic nenadělá." Jen co to dořekla nalila její obsah do dvou plastových kelímků. Odložila láhev a popadla oba kelímky. Jeden předala Caroline a druhý pozvedla do výše.
"Tak na studentský život, který jsme si dobrovolně vybraly. Na normálnost."
"Na normálnost." řekla Carol a společně si přiťukly. Sotva to udělali, vylily veškerý obsah do sebe.
"Sakra bloncko, do tebe to teda padá." ozval se po chvíli povědomí hlas přímo za Caroline. Ta sebou trhla a okamžitě se otočila za původcem hlasu. Když to udělala spatřila před sebou toho kluka do kterého na chodbě narazila.
"To víš, život studenta není jednoduchý." řekla a malinko se přitom usmála.
"Jo to máš pravdu. Na to bychom si měli připít." odpověděl a pohlédl na Elenu, která těkala očima mezi jím a Caroline. Samozřejmě Elena nezaváhala a okamžitě nalila další tři panáky.
"Hej Wille, tak tady jsi." ozvalo se z povzdálí. Všichni tři se otočili a spatřili černovlasého kluka, který si to štrádoval skrz dav a přitom se ze široka usmíval.
"Děvčata, neobtěžuje Vás?" zeptal se, jakmile k nim dorazil.
"Ne, ani v nejmenším." řekla Elena a nalila panáka i pro nově příchozího.
"Holky, tohle je můj kamarád Gerry. Gerry, tohle je Caroline a její kamarádka....mmm...." na chvíli se odmlčel a omluvně pohlédl na Elenu.
"Elena, jsem Elena." řekla a podala mu jednoho z panáků. Stejně tak to udělala se zbývajícími kelímky.
"Tak na co?" zeptala se Caroline s úsměvem.
"Na krásná děvčata." řekl Gerry a přitom nenápadně mrkl na Elenu. Všichni čtyři pozvedli kelímky a během pár vteřin vyklopili jejich obsah do hrdel.
"No není to nejlepší alkohol, ale mohlo to být horší." procedil Gerry a položil kelímek na stůl. "Tak co máte v plánu teď?" zeptal se Willův kamarád a pohlédl na holky.
"No máme v plánu si to pořádně užít, že Caroline?" mrkla na kamarádku Elena.
"Jo, jasně. Co takhle začít na parketu?" navrhla Caroline a už už tahala Elenu za sebou. Kluci jen pokrčili rameny a vydali se za nimi. Na parketě se to jen hemžilo lidmi, kteří se vlnili a podupávali do rytmu hudby. Naše skupinka neváhala a během mžiku splynula s davem.
***********************************************************************************************************************************
Tak po delší době opět kapitola... doufám, že se alespoň trochu líbila a necháte tu nějaké komentáře. A abych vás trochu nalákala na pokračování...tak v příští kapitole dorazí nečekaná návštěva :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lukra & Faith Lukra & Faith | Web | 14. července 2014 v 16:25 | Reagovat

Poznáš trilógiu Hry o život? Chcel si si niekedy vyskúšať, aké je to žiť v Paneme, bojovať o prežitie a proti klamstvám vlády? Navštív našu stránku. S nami sa môžeš stať vyvoleným, ale aj Sídelčanom, žiť v chudobe, no aj v bohatstve. Panem vás potrebuje!
-----------------------------
Váš tím RPG-HungerGames Faith & Lukra :)

2 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 14. července 2014 v 17:40 | Reagovat

Nádhera, moc se těším na další :-)

3 Ivina Ivina | 14. července 2014 v 18:47 | Reagovat

Dievčatá si užívajú, toto Damona nepoteší a žeby ich prišiel pozrieť on či Stefan?

4 Juliette Juliette | Web | 14. července 2014 v 21:30 | Reagovat

Moc děkuju za komentáře :) a protože mě potěšily, tak další kapitolu přidám zítra ráno :)

5 erin erin | 15. července 2014 v 7:36 | Reagovat

paráda....moc se těším na další.... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama